Servisler

eliLogistics  

Ürünlerin, üretiminden son alıcıya teslimine kadar gerçekleşecek tüm işlemlerin eli ‘nin uzman kadrolarınca organize edilerek yerine getirildiği komple bir servistir.

 

eliMail

Dünyadaki binlerce muhataba bizzat ulaşması istenilen mesaj,  katalog veya yazılarınızı içeren “Toplu” gönderilerin çok ekonomik şartlarla alıcılarına teslim edildiği bir servistir.

 

eliTourist

Turistlerin satın almış olduğu ( veya bireylerin hediye olarak sevdiklerine ya da özel müşterilerine gönderecekleri ) halı, seramik eşya ve buna benzer malların özel olarak paketlenerek alıcılarına teslim edildiği özgün bir servistir.

 

eliNet 

İnternet üzerinden satışı yapılan malların nihai alıcılarına ulaştırıldığı nitelikli bir hizmettir. Türkiye içinde ve diğer bazı ülkelerde COD – Cash On Delivery ( Tahsilatlı Teslimat ) hizmeti de verilmektedir. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri Departmanımızı lütfen arayınız.

 

eliStudent  

Öğrencilerin yurt dışına yapacağı tüm gönderi ve yazışmaların en ekonomik şartlarla alıcılarına teslim edildiği özel bir servistir.  

 

eliSpecial

Yukarıdaki servislerin yanı sıra çok özel olarak verilmesini istediğiniz herhangi bir hizmete ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, eli’ yi lütfen arayınız. eli, ihtiyacınız ile ilgili gerçek verileri edindikten sonra size özel Logistics çözümler önererek işinize katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyacaktır.